Nometne Dievietēm Jamaikā 2019

Īpašs piedāvājums Tev un Tavai draudzenei!

Īpašs piedāvājums, ja dodies kopā ar draudzeni, 10 dienas Jamaikā- kur par visu ir padomāts! Ja dodies viena cena 1265e. Kopā ar draudzeni katrai 999e. Saņem sīkāku info- jautā aija@egomane.lv 

#egomanesstudija#nometnedievietem #jamaika #ceļojums #laikssev #egomane#milusevimilusavues #aiziet 🎉🎉🎉 Karību jūra, saule, prieks 🎀💎

Jamaika ir 3 lielākā sala Karību jūrā, sarunvaloda- angļu! Šī sala ir droša un tūristiem ļoti viesmīlīga. Lai arī sala ir tikai nedaudz lielāka par Latviju, dabas daudzveidība ir prātam neaptverama. Egomānes studija līdz šim ir rīkojusi nometnes ārpus Latvijas 8 reizes, vairākas nometnes Marokā, Spānijā, arī Maldīvu salās un Portugālē. 

Izlidojam no Latvijas 2.janvārī, tātad uzreiz pēc Jaunā gada iestāšanās. Lidojam caur Briseli uz Montego Bay lidostu Jamaikā. Uz vietas nonākam 3.janvārī. Izlidojam mājup 13.01., bet Latvijā ierodamies 14.janvārī! Vairāk par lidojumu lasi programmā. Jamaikā uz vietas pavadam 10 naktis!

Šī ir nometne kurā Tu piedzīvosi absolūti unikālus dabas brīnumus, ko tādu, ko nav iespējams redzēt un sajust ne Latvijā, ne Eiropā kopumā. Jā, šis brauciens ir ekskluzīvs!

Jamaikieši apbur ar savu viesmīlību un pozitīvo skatījumu uz dzīvi. Tu jutīsi, ka mēs daudz gūsim vien no tā, ka kopīgi pavadīsim laiku ar mūsu vietējiem gidiem, kuri, esot Jamaikā, mūs pavadīs ik uz soļa. 

Šī ir nometne, kur piedzīvosi sajūtu kokteili: būs viss, gan saulriets Rics Cafe, gan lēciens ar virvi viņu skaistajā “Blue Hole”... unikāla pastaiga- tūristiem neiepazītā ceļā ejot pa lietus mežu, paralēli klausoties neskaitāmu sugu putnus, dzīvē sastopot pāvus, kolibri un daudzus citus eksotiskus vietējos iemītniekus. Gatavosim kopā ar Sherie, kura ēdiena “Jerk Chicken” recepti ir guvusi mantojumā no ģimenes. Sherie Jamaikā ir dzimusi un augusi! Šeit mēs Tev apsolām- Tu piedzīvosi mirkli: šeit un tagad! Tu spēsi atslēgties no visām ikdienas rūpēm un, iespējams, Tavā plānotājā parādīsies vieta arī jaunām idejām, sapņiem. Ar ikdienas jogas un meditācijas praksēm pavisam viegli sajutīsi, cik labi ir sākt rītu ar liegu saplūšanu pašai ar sevi. 

Egomānes nometnes it kā notiek daudzām meitenēm/sievietēm esot kopā, bet patiesībā tas ir amazing piedzīvojums katrai sevī- ieraugot sen aizmirsto, no jauna samīļojot sevi un savu es...no jauna pieskaroties īstajām dvēseles stīgām un atceroties: kas Tu esi, kāpēc esi šeit un visbeidzot- no sirds sajūtot, cik Tu pati esi kolosāla! 

Vai Tev ir vēl labāka ideja, kā varētu iesākt 2019 gadu? 

Brauciena cena 1265 eiro, cenā ir iekļauts:
- Fantastiski saullēkti un saulrieti no mājas jumta terases un ne tikai.
- Peldes Karību jūrā un snorkelēšana (ja ir maska un citas lietas snorkelēšanai, noteikti tās ņem līdzi).
- Nodarbības: joga, meditācija, radošās darbnīcas, tematiskās nodarbības.
- Ēdināšana: brokastis un vakariņas, kuras mums gatavos vietējais pavārs, līdz ar to mums ikdienā būs iespēja baudīt vietējo virtuvi un ēst īstu “Rasta food”. 
- Dzīvošanu komfortablās istabiņās pa 2 vai 3 meitenēm.  
- 5 neaizmirstamas ekskursijas: Lietus meža pārgājiens, Ocho Rios- fantastiskais ūdens kritums, brauciens ar bambusa plostu Baltajā upē. Mēs pat dosimies uz Negrilu, uz Ricks cafe, lai baudītu neaizmirstamu saulrietu klinšainajā kafeinīcā, kur pat drosmīgākās un azartu alkstošās pašas varēs lēkt no klints un sasniegt arvien jaunas robežas. Dosimies galvu reibinošā braucienā ar laivu Portlandas zilajā lagūnā.
- Transfērs no Jamaikas lidostas uz viesu namu un atpakaļ uz lidostu. 
- Kolosāla kompānija. Vai esi dzirdējusi par to, ka līdzīgs pievielk līdzīgu? Tieši tā notiek arī šajos braucienos!
- Dāvaniņas un 10tiem mazu lietu, šķietamu sīkumu, bet patiesībā, tieši tas ir tas, kas radīs īpašu noskaņu un neaizmirstamas sajūtas. 

Papildus izmaksas katrai dalībniecei avio biļetes iegāde.

Jautā programmu un dodamies :) 
Dzīve ir šobrīd- šeit un tagad!
"Mīlu sevi. Mīlu savu es." 

Aija 29934806, aija@egomane.lv 
Antra 27544157, antra@egomane.lv 

p.s. video no citām nometnēm: 

- Spānija El Chorro. Egomānes studijas nometne Dievietēm, video grafika un montāža Linda Arāja  https://vimeo.com/278944709 
- Āfrika, Maroka. Egomānes studijas nometne Dievietēm, video grafika un montāža Linda Arāja https://vimeo.com/269939226


Informatīvā tikšanās par nometni 09.oktobrī


  • Kas īsti notiek Egomānes studijas nometnēs?! Pats galvenais, kas un kā būs Jamaikas nometnē! 
  • Vai esi iedomājusies kāds varētu būt tieši Tavs 2019.gada sākums? Kāpēc gan lai tas nesāktos saulainajā Jamaikā, kur dabas “gleznas” ik uz soļa?! 
  • Šajā dienā ir iespēja iepazīties ar nometnes organizētājām, iespējams ar citām dalībniecēm! Ceru, ka arī ar kādām meitenēm, kas jau ir bijušas Egomānes studijas nometnēs. Tā ir iespēja noskaidrot visus praktiskos jautājumus. 
  • Pastāstīsim vairāk par nodarbībām, ēdienu, ekskursijām! 

Mēs ticam, ka daudzām meitenēm rīkotās nometnes var iedalīt ar notikumiem: pirms un pēc! Nometnēs dzimst jaunas idejas, reizēm rodas biznesa sadarbības un top plāni arī saviem individuālajiem biznesiem. Pats galvenais tiek rasts miers un paļāvība- ka viss notiek ta, ka ir visideālāk tieši Tev! 
Nometnes ir brīdis, kad Tu varēsi nedomāt, jo par visu, kas saistīts ar organizātoriskajiem notikumiem parūpēsimies mēs! Tev būs viens uzdevums: ļauties foršajam piedzīvojumam, kura laikā Tev būs iespēja apstāties no ikdienas skrējiena un baudīt, kā tas ir: Šeit un Tagad! Patiesībā no jauna atklāsi sevī cik Tu esi īpaša un kādi ir Tavi resursi, sapņi… iedvesmosies.

Lūdzu dod ziņu, ja plāno nākt uz šo foršo bezmaksas pasākumu, jo telpā vietu skaits ir ierobežots! Pat, ja Tev nav jautājumu- iespējams ir vērts nākt un paklausīties! 

Mazliet vairak par pašu nometni var lasīt šeit: https://www.facebook.com/events/297563307488846/ pieejama arī detalizēta programma pdf failā- pēc pieprasījuma. 

Gaidu ziņu, vai varēšu Tevi satikt: 
Aija 29934806 (labāk sms), aija@egomane.lv 

Satikšanās 9.oktobrī sākot no 18:00

Pasākums norisnāsies: Egomānes studijas Zelta zāle, seko norādēm! 
Tērbatas 33/35, bet ieeja no Lāčplēša ielas 

Esi laipni gaidīta Egomānes studijā ❤
"Mīlu sevi. Mīlu savu es."Ļoti lolota un īpaši radīta nometne sievietei Jamaikā! Ja interesē, jautā programmu un dodamies sajust Karību jūru, dabas burvību otrpus pasaules, pilnveidot sevi caur pasaules kultūru un foršām tematiskām un radošām nodarbībām.

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .