Dziļo audu masāža


Betija Voldiņa
Dzīve ir nebeidzams prieks un ticība tam , ka esi pelnījis būt laimīgs! 

Jau vairākus  gadus esmu SPA speciāliste.  Aktīvi darbojos šajā jomā, un jūtu lielu atbalstu un svētību tajā, ko daru. Esmu apguvusi ķermeņa kosmētisko masāžu un psihosomātisko masāžu mācību centrā Elasanda, kā arī mācījusies privāti pie sava aroda meistariem.  Esmu apguvusi zināšanas kā SPA speciālists, Rīgas tūrisma un radošas industrijas tehnikumā. Šobrīd tiek apgūta ārstnieciskā masāža Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā.

Priecājos par visu, kas ar mani notiek, jo notiek arvien brīnišķīgākas lietas, un manā praksē mani visvairāk iedvesmo tas, ka cilvēki manām rokām un man uztic kaut ko tik ļoti dārgu kā mūsu dvēseles māju - savu ķermeni, 

Masāža - tā ir pieskārienu valoda, tas ir brīdis, kuru varam veltīt tikai un vienīgi sev. Ir daudz un dažādi masāžas veidi, bet pats galvenais ir spēja ieklausīties sevī, savās sajūtās un uzticēties masierim.

Sajūtu masāžas rituāls Sajūti savu ķermeni un garu!

Šis rituāls sevī ietver dziļo audu masāžu, kas pilnībā liek Tev apzināties savu ķermeni un līdz niansēm sajust to. Mirklis kurā Tu apzināti dod impulsu savam ķermenim dziedināties.

Kopā ar ēteriskajām eļļām Tu iegūsi lielisku enerģiju dienas sākumam, vai ļausies mieram un harmonijai dienas beigās.


Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .