Parapsiholoģijas konsultācija


Anita Mitriķe arī ParaFeja. 
Esmu sertificēta parapsiholoģe- lai saprastu šī vārda nozīmi piedāvāju to apskatīt pa daļām, skatot grieķu valodas izcelsmes: para- virs, aiz; psyche - dvēsele, arī gars un prāts; logos- zinātniska loģika, arī Dieva vārds- dievišķā kārtība. Īsāk sakot- savā darbā ar cilvēkiem izmantoju holistisku pieeju jeb izpratni, ka cilvēks sastāv no ķermeņa, gara un dvēseles.

Un šajā trio nereti gadās dažādi "īssavienojumi", neizprotami uzdevumi un sarežģītas emocijas. Tad nu es ņemu palīgā taro kārtis, numeroloģiju, meditācijas un citus instrumentus, lai kopā ar klietnu šķetinātu, risinātu un saprastu skaidrāk ikvienu sasāpējušos dzīves aspektu, lai varētu dzīvot vieglāk, skaistāk un viedāk. Katrs no mums ir absolūti unikāls mikro kosmoss- tieši tik sarežģits, cik vienkāršs.

Un katrā no mums slēpjas spēks, lai vadītu savu dzīvi tā kā gribas. Piedāvāju savas konsultācijas un zināšanas, kā arī atbilstošu atbalstu, lai palīdzētu klietnam pašam iegūt jaunas izpratnes par sevi un savu dzīvi. 

Tā kā mēs iepazīstam Dievu tieši caur attiecībām ar citiem cilvēkiem, tad šī ir mana mīļākā tēma, kurā arī specializējos. 

Labprāt konsultēšu gan individuāli, gan pārus, gan vecākus saistībā ar attiecībām ar bērniem. Katrā ziņā- es mīlu savu nodarbošanos un es mīlu sevi. 

Ja Tev ir interese pieteikties uz konsultāciju par jebkādu tēmu- raksti!

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .